سرویس دهی ما

AFG software همیشه آماده است تاپاسخگوی سوالات شما از طریق ایمیل باشد. در هر کجای دنیا که هستید اگر سوالی یا مشکلی در ارتباط با استفاده از نرم افزارما دارید کافیست یک ایمیل به آدرس info@afgsoftware.com برای ما بفرستید تا در مدت زمان کوتاهی پاسخ تشریحی آن را دریافت کنید.

شماهمواره می توانید با پرسنل بخش فنی و پشتیبانی و نیز بخش فروش چت کنید و مستقیما صحبت نمائید.

برای این منظور کافیست آیکون چت را که درپایین سمت راست همین صفحه و سایر صفحات وب سایت ما است را کلیک نمائید.

اگر خارج از ساعت اداری این کار را بکنید و کسی برای پاسخگوئی شما نباشد. بازهم هیچ مشکلی نیست. می توانید از همین طریق برای ما پیغام بگذارید و وقتی کارمند ما برگشت و پیغام شما را خواند از طریق ایمیل با شما تماس خواهد گرفت.

اگر در کامپیوتر یا شبکه شما مشکلی باشد که نیاز باشد متخصص ما آن را از نزدیک بررسی کند ما بصورت آنلاین از طریق نرم افزارهایی مثل تیم ویور و یا انی دسک به کامپیوتر شما وصل میشویم و آن را بررسی می کنیم.

همچنین همه نرم افزارهای ما راهنمای فیلمی دارد و شما با نگاه کردن به آن فیبم ها می توانید استفاده از آن نرم افزار را فرا بگیرید. این فایل های فیلمی راهنما همه بخش های نرم افزار را مو به مو و با ذکر مثال به شما آموزش می دهند

درپایان شایان ذکر است که به شما اطلاع دهیم شرکت ای اف جی سافت ویر می تواند با شما بصورت مستقیم قرارداد سرویس و نگهداری ببندد اطلاعات بیشتر