نرم افزار فروشگاهی چند ارزی AFG POS

نرم افزاری که به شما معرفی می کنیم یکی از قوی ترین نرم افزارهای فروشگاهی تحت ویندوز چند ارزی دنیاست که سه زبانه است (انگلیسی - فارسی - عربی) و دو تقویم هجری شمسی و میلادی را بصورت همزمان پشتیبانی می کند.

این نرم افزار مناسب برای همه فروشگاه ها و سوپر مارکت هاست. همه انواع دستگاه های بارکدخوان و مانیتورهای لمسی را پشتیبانی میکند و قادر است با چاپگرهای کوچک فروشگاهی برای مشتریان فاکتور فروش چاپ کند. این نرم افزار یک انتخاب ایده آل برای سوپرمارکت ها و فروشگاه های لوازم صوتی و تصویری, و مبایل فروشی ها, خرازی ها, لوازم التحریر, فروشگاه های پوشاک, داروخانه ها, فروشگاه های لوازم منزل, قصابی ها, ابزار فروشی ها, لوازم اتومبیل و کلا هر فروشگاهی که کالایی را می خرد و میفروشد است.

برای شما یک فروشگاه اینترنتی میسازد

اگر نسخه فروشگاه اینترنتی آن را انتخاب کنید می توانید علاوه بر نسخه ای که روی کامپیوترهای فروشگاه تان نصب است نسخه اینترنتی هم داشته باشید.
ما به شما یک وب سایت فروش آنلاین می دهیم که به بانک اطلاعاتی فروشگاه شما متصل است و لیست کالاها و قیمت هایش را از آنجا بر می دارد و درقالب یک فروشگاه اینترنتی محصولات شما را ارائه می کند. مشتریان می توانند لیست کالا یا خدمات شما را در فروشگاه اینترنتی تان ببینند و از شما بصورت آنلاین خرید کنند.

لذا نرم افزار ما دو چیز به شما می دهد. هم یک نرم افزار فروشگاهی روی کامپیوترتان و هم یک فروشگاه اینترنتی در وب سایتی بنام شما , تا مشتریان بتوانند با گوشی های مبایل شان بصورت اینترنتی و آنلاین از شما خرید کنند.

این نرم افزار بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند فروشگاه اینترنتی داشته باشند و در همه شهرها و کشورها بصورت آنلاین فروش کنند.

ویژگی های نرم افزار


دانلود نسخه آزمایشی »   راهنمای نصب در یوتیوب »   راهنمای نصب در آپارات »

سرویس های ما

کلیه سرویس دهی های ما بصورت اینترنتی است. با استفاده از نرم افزارهایی مثل تیم ویور و یا انی دسک

هر گاه مشتری مشکلی در نرم افزارش پیش آید و یا سوالی از ما داشته باشد میتواند بصورت آنلاین با اپراتورهای ما در محیط چت ای اف جی سافت ویر صحبت کند و اگر لازم بود کارشناسی از طرف شرکت کامپیوتر مشتری را بررسی کند اینکار بصورت آنلاین و در همان لحظه و بدون هیچ تاخیری توسط همان نرم افزارهای ارتباطی که ذکر شد صورت خواهد گرفت

اطلاعات بیشتر »

خرید اقساطی

شما میتوانید این نرم افزار را بصورت قسطی نیز خریداری کنید. در اینصورت آن را در 4 قسط ماهیانه می پردازید و سه درصد کل مبلغ به هر قسط اضافه خواهد شد

اگر مایل به خرید اقساطی هستید با ما تماس بگیرید

تماس با ما »

لیست قیمت نرم افزار فروشگاهی AFG POS

 نسخه ویندوزی با بانک اطلاعاتی اکسس قیمت USD
 تک کاربره قابل نصب روی 1 کامپیوتر $ 485
 قابل نصب روی 2 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 675
 قابل نصب روی 3 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 855
 قابل نصب روی 4 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 990
 
 
 نسخه ابری / با قدرت دور کاری / بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور / قابل نصب روی سرور اینترنتی vps
 تک کاربره / یک نفر از هر نقطه ای از دنیا می تواند با نرم افزار کارکند $ 995
 دو کاربره / دو نفر از 2 نقطه از دنیا میتوانند بصورت همزمان از نرم افزار استفاده نمایند $ 1350
 سه کاربره / سه نفر از 3 نقطه از دنیا میتوانند بصورت همزمان از نرم افزار استفاده نمایند $ 1750
 چهار کاربره / چهار نفر از 4 نقطه از دنیا میتوانند بصورت همزمان از نرم افزار استفاده نمایند $ 1980
 
  فروشگاه اینترنتی برای مشتریان شما
با این امکان مشتریان شما می توانند بصورت آنلاین با گوشی های مبایل شان از شما خرید کنند
$ 1490
 
  قدرت سفارش گیری مبایلی فروشندگان
این امکان برای شما فراهم میشود تا فروشندگان تان در سطح شهر با گوشی مبایل شان سفارش آنلاین بگیرند و در سیستم شما ثبت کنند
$ 385
 
   اجاره ماهیانه سرور اینترنتی vps $ 33

همچنین به اندازه 9% از قیمت نرم افزاری که خریداری کرده اید را باید بصورت سالیانه بپردازید که این پرداخت پس از یکسال شروع می شود.

شرایط استرداد

اقدام به خرید »