Dünyanın en güçlü çok dilli, çok para birimli ve çok takvimli Restoran ve Kahve Dükkânı yazılımlarından biri

yazılımı, yemeklerin Masalarda servis edildiği restoranlar ve Kafeler için tasarlanmış windows tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılımda tablolar grafiksel olarak görüntülenir ve istediğiniz tabloyu seçebilir ve bu tablodan sipariş verebilirsiniz. Bu, genellikle müşterinin masasına elinde bir tabletle giden ve siparişlerini alan garsonlar tarafından yapılır.

Bir tablonun siparişi girildiğinde, yazılım tablonun rengini sarı olarak değiştirir; bu, özel tablo için girilen ancak henüz sunulmamış bir sipariş anlamına gelir.

Mutfakta sisteme bağlı bir bilgisayar veya tablet vardır ve garson sipariş alır almaz mutfaktaki bilgisayarda bir satır belirir ve sistem mutfağa yemek siparişi olduğunu duyurur.

Şef yemeği hazırlar ve ardından uygun satıra tıklayarak kırmızıya çevirir, bu da yemeğin hazırlandığı anlamına gelir.

Garson, tabletinde kırmızı bir sipariş görür, bu da bir yemeğin hazırlandığı ve servis yapılmaya hazır olduğu anlamına gelir, mutfaktan alır ve müşterinin masasında servis eder, ardından tabletine siparişin sunulduğunu ve siparişin maviye dönüştüğünü kaydeder.

Bu yazılımda her şey otomatiktir ve garsonlar ile masalardaki siparişler ile mutfaklar ile kasiyer ve yönetici arasındaki iletişim yazılım tarafından yapılır.

siparişin rengi ve siparişin verildiği tablo yeşile dönecek ve müşteri restorandan ayrılana kadar aynı kalacaktır. Bunun anlamı: yeşil, ödeme yapılmış bir masadır, ancak müşteri henüz restorandan ayrılmamıştır.

Bu yazılımda birkaç mutfak tanımlayabilirsiniz. Örneğin, ana mutfak, içecek hazırlamak için kahve bölümü, Fast food bölümü, Nargile bölümü (Nargile) vb. ardından, yiyecekleri tanımlarken, her birinin hangi bölüme ait olduğunu belirtebilirsiniz. Müşteri sipariş verdiğinde, örneğin nargile siparişleri nargile hazırlama bölümüne, milkshake siparişleri kahve bölümüne ve ana yemek siparişleri ana mutfağa gönderildiğinde ilgili yere gönderilmiş olur ve mutfakta veya diğer ilgili bölümlerde kurulu olduğu bilgisayarda yeni bir sipariş olarak görünür.

Her bölüm siparişin hazırlandığını kendi bilgisayarında duyurur ve otomatik olarak garsona bildirir.

Bu yazılım, müşteri siparişlerinin masaya alındığı ve müşterinin sonunda faturayı ödediği tüm Restoranlar, Kafeler ve Barlar için uygundur.

Bu yazılım aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Deneme sürümünü indir »   Kurulum kılavuzu »

AFG Restaurant’nin Fiyat listesi

  Windows tabanı, MS Access veritabanı fiyat USD
 Tek kullanıcı, sadece bir bilgisayar üzerinde kullanılır $ 385
 Yerel bir ağa bağlı 2 bilgisayarda iki kullanıcı tarafından kullanılabilir $ 485
 
  Windows uygulaması ile SQL sunucu veritabanı ve salon içi için mobile sipariş sistemi ile birlikte
 Yerel bir ağa bağlı 2 bilgisayarda iki kullanıcı tarafından kullanılabilir $ 895
 Yerel bir ağa bağlı 4 bilgisayarda dört kullanıcı tarafından kullanılabilir $ 1150
 Yerel bir ağa bağlı 8 bilgisayarda sekiz kullanıcı tarafından kullanılabilir $ 1750
 
   Online restoran
Bu seçenek bir tane online restoran oluşturur ve müşterileriniz kendi cep telefonlarıyla yemek menünüzü görüp, yemeyi evlerinden sipariş verip, motosikletli kurye ile siparişi teslim alıp ve yemek teslim edildiğinde ücretini ödeyebilirler
$ 3890

Ayrıca satın aldığınız yazılımın fiyatının %9’unu yıllık olarak ödemeniz gerekiyor ve bu ödeme bir yıl sonra başlıyor.

Satın al »

Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimiz çevrimiçidir. TeamViewer veya AnyDesk gibi yazılımlar kullanılır

Bir müşterinin yazılımıyla ilgili bir sorunu olduğunda veya sorusu olduğunda, web sitemizdeki çevrimiçi sohbet operatörlerimizle konuşabilir ve bilgisayarını kontrol etmek için teknisyenlerimize ihtiyacı olursa, yukarıda belirtilen yazılımlarla bilgisayarına bağlanabilir ve bilgisayarını hemen kontrol edebiliriz.

daha fazla detay »

Taksitli ödeme

Siz bu yazılımı taksitli olarak da satın alabilirsiniz. Bu durumda 4 taksitle ödeyeceksiniz ve toplam tutarın yüzde üçü her bir taksite eklenecektir.

Taksitli olarak satın almak istiyorsanız bize telefon edin.

İletişim bilgilerimiz »