یک نرم افزار فوق العاده برای کنترل تمام بخش های یک رستوران یا کافی شاپ

نرم افزار AFG Restaurant برای رستوران هایی طراحی شده که در آن سفارش غذا سر میز گرفته می شود. در این نرم افزار سالن ها و میزها با اشکال گرافیکی نمایش داده می شوند و شما می توانید میز مورد نظر را انتخاب کنید و برای آن میز یک سفارش وارد کنید معمولا اینکار توسط گارسون هایی انجام میشود که با یک تبلت در دست , سر میز مشتری میروند و سفارش غذای وی را می گیرند.

وقتی سفارش مربوط به یک میز وارد سیستم شد نرم افزار رنگ آن میز را به زرد تغییر میدهد که یعنی برای این میز سفارشی وارد شده ولی هنوز سرو نشده

در آشپزخانه کامپیوتر یا تبلتی قراردارد که به سیستم متصل است و به محض اینکه گارسون سفارش غذایی را گرفت , سطرهایی از سفارش که مربوط به آشپزخانه میشود روی کامپیوتر موجود در آشپزخانه ظاهر میشوند و سیستم اعلام می کند که یک سفارش غذا داریم.

آشپز غذا را آماده می کند سپس با کلیک کردن روی سطر مربوطه آن را به رنگ قرمز در می آورد که یعنی غذا آماده شد.

گارسون روی تبلت اش می بیند که یک سفارش به رنگ قرمز درآمده که یعنی غذایش آماده شده و می رود و آن غذا را از آشپزخانه می گیرد و سر میز مشتری سرو می کند سپس در تبلت اش ثبت می کند که این سفارش سرو شد و با اینکار آن سفارش به رنگ آبی در می آید .

همه چیز اتوماتیک است و ارتباط بین گارسون ها و سفارشات روی میز و آشپزخانه ها و صندوق و مدیریت از طریق کامپیوتر و این نرم افزار صورت می گیرد.

درپایان وقتی مشتری پرداخت می کند رنگ سفارش و میزی که سفارش روی آن بوده به سبز تغییر می کند و تا زمانیکه مشتری رستوران را ترک نکند به همین رنگ باقی می ماند. این یعنی رنگ سبز مال میزی است که حسابش را پرداخت کرده ولی هنوز رستوران را ترک نکرده.

در این نرم افزار میتوانید چندین آشپزخانه تعریف کنید. مثلا آشپزخانه اصلی - کافه شاپ برای تهیه نوشیدنی - فست فود - محل آماده سازی قلیان. سپس در تعریف غذاها می توانیم مشخص کنیم هرکدام مربوط به کدام بخش است. با اینکار وقتی مشتری سفارش می دهد هر سطر سفارشش به محل مربوطه ارسال میشود مثلا سفارش قلیونش به واحد قلیون فرستاده می شود و سفارش میلک شیک وی به قسمت کافی شاپ و سفارش غذایش به آشپزخانه اصلی صادر میشود و روی کامپیوتری که در آن محل نصب شده به عنوان یک سفارش جدید ظاهر میشود هر کدام از بخش ها پس از آماده سازی سفارش مربوطه روی کامپیوتر خود اعلام میکنند که این سفارش آماده شده و بصورت اتوماتیک به اطلاع گارسون میرسد.

این نرم افزار مناسب همه رستوران ها و کافی شاپ ها و سفره خانه ها و قهوه خانه ها و کافه هایی است که سفارشات مشتری سر میز گرفته میشود و مشتری در پایان صورتحساب را میپردازد.

ویژگی های نرم افزار


دانلود نسخه آزمایشی »   راهنمای نصب در یوتیوب »   راهنمای نصب در آپارات »

سرویس های ما

کلیه سرویس دهی های ما بصورت اینترنتی است. با استفاده از نرم افزارهایی مثل تیم ویور و یا انی دسک

هر گاه مشتری مشکلی در نرم افزارش پیش آید و یا سوالی از ما داشته باشد میتواند بصورت آنلاین با اپراتورهای ما در محیط چت ای اف جی سافت ویر صحبت کند و اگر لازم بود کارشناسی از طرف شرکت کامپیوتر مشتری را بررسی کند اینکار بصورت آنلاین و در همان لحظه و بدون هیچ تاخیری توسط همان نرم افزارهای ارتباطی که ذکر شد صورت خواهد گرفت

اطلاعات بیشتر »

خرید اقساطی

شما میتوانید این نرم افزار را بصورت قسطی نیز خریداری کنید. در اینصورت آن را در 4 قسط ماهیانه می پردازید و سه درصد کل مبلغ به هر قسط اضافه خواهد شد

اگر مایل به خرید اقساطی هستید با ما تماس بگیرید

تماس با ما »

لیست قیمت نرم افزار رستورانی AFG Restaurant

 نسخه ویندوزی با بانک اطلاعاتی اکسس قیمت USD
 تک کاربره قابل نصب روی 1 کامپیوتر $ 385
 قابل نصب روی 2 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 485
 
 نسخه ویندوزی با بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور همراه با سیستم سفارش گیری مبایلی داخل سالن
 قابل نصب روی 2 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 895
 قابل نصب روی 4 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 1150
 قابل نصب روی 8 کامپیوتر در یک شبکه محلی LAN $ 1750
 
  رستوران اینترنتی
این آپشن یک رستوران اینترنتی میسازد و مشتریان شما میتوانند با مبایل شان منوی غذاهای شما را ببینند و از منزل سفارش دهند و با پیک موتوری دریافت کنند و وجه آن را در زمان تحویل گرفتن غذا بپردازند
$ 3890

همچنین به اندازه 9% از قیمت نرم افزاری که خریداری کرده اید را باید بصورت سالیانه بپردازید که این پرداخت پس از یکسال شروع می شود.

شرایط استرداد

اقدام به خرید »